Tworzenie stron dla firm – od czego zaczynamy?

Krok pierwszy – obranie celu strony internetowej

Musimy znać cel jaki jest dla Państwa najważniejszy. Tworzenie stron dla firm to przede wszystkim poznanie myśli klienta. Prosta wizytówka firmowa w dzisiejszych czasach już nie wystarczy. Naszym klientom oferujemy pełen wachlarz udogodnień, które możemy zainstalować na zakupionej witrynie, dlatego należy dobrze omówić, które oprogramowania będą użyte. Oczywiście nasze usługi wykonujemy w pełni zdalnie.

Krok drugi – wybranie palety kolorystycznej, design’u i podpisanie umowy

Na tym etapie przedstawiamy klientowi możliwe opcje szablonowe stron z podobnej branży, lub klient sam wysyła swoje pomysły. Uzgadniamy rozmieszczenie elementów, stylistykę każdej strony i wybieramy pakiet. Klient może nam wysłać swój szkic zrobiony na zaproponowanym oprogramowaniu, lub na zwykłej kartce papieru. Szkic od klienta nie jest niezbędny. Tworzenie stron dla firm przez profesjonalne firmy to przede wszystkim wygoda, dlatego nie wymagamy od klientów dużej ilości materiałów, sami możemy wszystko zapewnić, wystarczą nam podstawowe informacje o firmie.

Laptop na biurko tworzenie stron www dla firm

Krok trzeci – wysłanie gotowego projektu

Wysyłamy zaprojektowaną pełną stronę klientowi. Jeśli będzie trzeba zostaną nałożone większe lub mniejsze poprawki. Dokonujemy zmian na stronie, aż do momentu pełnej akceptacji ze strony klienta. Jeżeli projekt nie zostanie zaakceptowany to zwrócimy klientowi całą kwotę zlecenia.

Tworzenie stron dla firm – rezultat

Po zaakceptowaniu projektu wykupujemy lub przenosimy domenę na hosting. Instalujemy witrynę we wszystkich niezbędnych narzędziach Google, takich jak: Google Search Console, Google Analytics i Google Ads, jeśli trzeba zakładamy tez profil na Facebooku’u. Od tego momentu strona zaczyna w pełni funkcjonować.

David Shahnazari – Stron Web