Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Opowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Oczywiście jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania to proszę napisać do nas na adres kontakt@stronweb.pl

Czy strona i jej dane należą do mnie?

Strony internetowe zaprojektowane i wykonane przez nas są pełną własnością klienta, tak samo jak wszystkie jej elementy.

Czy mam możliwość edytowania treści na stronie samodzielnie?

Oczywiście, na życzenie klienta przygotowujemy panel do którego można się logować z domu i z łatwością dodawać i edytować treść na stronie internetowej. Możliwe jest zlecenie nam dodawania treści, bądź wynajęcie do tego firmy zewnętrznej.

Czy możemy modyfikować obecne szablony pod wymagania?

Nasze szablony są opcjonalne. Jeśli chcą Państwo to możemy stworzyć stronę internetową od zera. Szablony możemy w pełni dostosować pod wymagania klienta, jesteśmy w stanie praktycznie wszystko w nich zmienić.

Czy należy dostarczyć nam jakieś materiały?

Wystarczą nam jedynie podstawowe informacje o firmie. Na życzenie klienta możemy sami napisać treść na stronę internetową, zaprojektować logo, wizytówki, ulotki, zakupić zdjęcia lub użyć darmowej biblioteki. Przedstawiamy i poprawiamy projekt do momentu pełnej akceptacji. W przypadku gdy klient nie jest zadowolony z usługi, zwracamy poniesione koszty.

Czy opłata za witrynę www jest jednorazowa?

Tak, płaci się tylko raz za wykonanie strony internetowej. Brak ukrytych kosztów, czy abonamentów. W ramach opłaty otrzymuje się usługi umieszczone w cenniku. Hosting i opłacenie domeny za pierwszy rok jest darmowe, po roku koszt ten wynosi 100zł netto/rocznie. Na wszystkie usługi wystawiamy fakturę VAT 23%.